Wyposażenie

Zalety systemu

Zaawansowana technologia:

Ponad dziesięć lat intensywnych badań poświęconych rozwojowi tego urządzenia jest gwarancją rewolucyjnego wynalazku, nowego, przyszłościowego i inteligentnego urządzenia do czyszczenia!

Bardzo wydajny:

Z 1 litra wody uzyskujemy 1000 litrów pary! Nie potrzeba żadnych środków chemicznych.

Czas pracy:

MAXTEAMER Generation III posiada funkcję automatycznego napełniania kotła i możliwość uzupełniania wody w czasie pracy urządzenia.

trockendampfreiniger-ansichten111

Szybkie nagrzewanie:

Z uwagi na bardzo krótki czas nagrzewania praktycznie w ciągu kilku minut po włączeniu urządzenia można rozpocząć czyszczenie.

Wysoka temperatura pary (160°-180°):

Sucha para o wysokiej temperaturze nie uszkadza powierzchni wrażliwych na wodę.

Stałe ciśnienie:

Bardzo wysokie! Potężne ciśnienie 5 barów (Maxteamer BASIC) albo jeszcze wyższe 8,5 bara (Maxteamer GENERATION III) doskonale sprawdza się w pracach domowych i ogrodzie.

Uchwyt węża:

Lekki i ergonomiczny uchwyt z prostą regulacją ciśnienia pary i przełącznikiem gorącej wody znacznie skraca czas obsługi.

trockendampfreiniger-ansichten12

Specjalny kocioł:

Najwyższej jakości kocioł ze stali nierdzewnej — stworzony specjalnie do wytwarzania wysokich ciśnień. Specjalne wielostopniowe elementy bezpieczeństwa pozwalają na bezpieczne używanie, nawet przy wysokich obciążeniach. Na kocioł i elementy grzewcze dajemy 10-letnią gwarancję!

Nowa jakość prasowania:

Pozwala zaoszczędzić do połowy czas i wysiłek w porównaniu z konwencjonalnym prasowaniem. Prasujesz lekko i szybko jak profesjonalista. Deska do prasowania z funkcją nadmuchu powietrza i odsysaniem pary dopełnia całości.

Napełnianie ciągłe:

W pełni automatyczne napełnianie kotła przez pompę ze zbiornika rezerwowego.

trockendampfreiniger-ansichten13

 

Zalety MAXTEAMER Generation III

Jeśli jest za mało wody:

Uzupełnianie wody bez konieczności uciążliwego wyłączania urządzenia, bez upuszczania ciśnienia, bez oczekiwania na schłodzenie kotła i bez oczekiwania na ponowne ogrzanie systemu. W każdej chwili, nawet w czasie pracy, można unieść pokrywkę zbiornika i uzupełnić wodę.

Niektóre przykłady z praktyki:

Niezależnie od tego co chcesz zrobić, system dwóch zbiorników zawsze wygrywa. Czy chcesz tylko szybko przetrzeć pomieszczenie, czy wykonać inne drobne prace domowe? Nie ma problemu, ponieważ musisz tylko raz podgrzać wodę w kotle (w zależności od potrzeb woda będzie dopompowana ze zbiornika rezerwowego).

Niewyczerpane możliwości zastosowania, dzięki specjalnym akcesoriom znajdującym się w wyposażeniu – wytrzymałym, odpornym na uderzenia i pęknięcia, z optymalną izolacją termiczną.

trockendampfreiniger-nachfuellbehaelter4

Więcej informacji

… o urządzeniu do czyszczenia suchą parą Maxteamer firmy B&L  w naszym  prospekcie oraz w teście   magazynu „Heimwerker Praxis“.