familieMAXTEAMER Generation III

is the Perfect World

Twój dom jest miejscem, w którym spędzasz najwięcej czasu, bezpiecznym schronieniem dla Ciebie i Twojej rodziny, dla której higiena i czystość jest częścią dobrego samopoczucia. MAXTEAMER Generation III umożliwia osiągnięcie higieny na najwyższym poziomie, tylko za pomocą pary, bez środków chemicznych, nie niszcząc środowiska naturalnego.

 

Ekonomiczność

Dzięki zaawansowanej elektronice urządzenie pobiera tylko 2000 Wat współpracując jednocześnie z żelazkiem o mocy 850 Wat.

Profesjonalna wydajność przy małym zużyciu prądu !

Kontrola

trockendampfreiniger-display

Ciekłokrystaliczny ekran informuje Cię na bieżąco o ciśnieniu, temperaturze i trybie pracy. Poza tym inteligentny system diagnostyczny powiadamia kiedy kocioł powinien być odkamieniony, jak również rejestruje ewentualne nieprawidłowości działania przedłużając w ten sposób żywotność urządzenia. Genialne!

Detale i akcesoria


Elektronika steruje wszystkimi procesami, ustala ilość wody, napełnia kocioł grzewczy, informuje o aktualnym stanie urządzenia oraz posiada funkcję diagnostyczną.

Specjalnie dla MAXTEAMER Generation III została zaprojektowana seria wyposażenia, która jest w stanie sprostać wyjątkowo trudnym wymaganiom:

  • ergonomiczny uchwyt, z którego można kontrolować ciśnienie i wydatek pary oraz funkcję gorącej wody,
    • prostokątna szczotka z czterema klamrami i ruchomym przegubem,
    • rury przedłużające ze złączem easy-click pozwalające na szybkie łączenie poszczególnych elementów wyposażenia,
    • szczotki i dysze,

… aby sprostać wszelkim wymaganiom czystości!

trockendampfreiniger-buegeleisenUrządzenie do czyszczenia suchą parą i profesjonalne stanowisko do prasowania

Żelazko do prasowania uzupełnia to urządzenie i przekształca je w profesjonalny sprzęt do prasowania. Elektronika rozpoznaje żelazko i samodzielnie ustawia ciśnienie pary na poziomie odpowiednim do prasowania. W tym celu urządzenie zostaje wprowadzone w tryb energooszczędny.

Ponadto dzięki wyjątkowej technologii Maxteamer’a urządzenie nie pobiera nigdy więcej niż 2000 W, pomimo że teoretycznie powinno pobierać 2850 W (kocioł grzewczy 2000 Wat + żelazko 850 Wat). Po prostu genialne!

Dalsze informacje w zakładce systemy do prasowania