familieMAXTEAMER Generation III

is the Perfect World

Twój dom jest miejscem, w którym spędzasz najwięcej czasu, bezpiecznym schronieniem dla Ciebie i Twojej rodziny, dla której higiena i czystość jest częścią dobrego samopoczucia. MAXTEAMER Generation III umożliwia osiągnięcie higieny na najwyższym poziomie, tylko za pomocą pary, bez środków chemicznych, nie niszcząc środowiska naturalnego.

 

trockendampfreiniger-dampfEkonomiczność

Dzięki zaawansowanej elektronice urządzenie pobiera tylko 2000 Wat współpracując jednocześnie z żelazkiem o mocy 850 Wat.

Profesjonalna wydajność przy małym zużyciu prądu !

Kontrola

trockendampfreiniger-displayCiekłokrystaliczny ekran informuje Cię na bieżąco o ciśnieniu, temperaturze i trybie pracy. Poza tym inteligentny system diagnostyczny powiadamia kiedy kocioł powinien być odkamieniony, jak również rejestruje ewentualne nieprawidłowości działania przedłużając w ten sposób żywotność urządzenia. Genialne!

trockendampfreiniger-zubehoerDetale i akcesoria

Elektronika steruje wszystkimi procesami, ustala ilość wody, napełnia kocioł grzewczy, informuje o aktualnym stanie urządzenia oraz posiada funkcję diagnostyczną.

Specjalnie dla MAXTEAMER Generation III została zaprojektowana seria wyposażenia, która jest w stanie sprostać wyjątkowo trudnym wymaganiom:

  • ergonomiczny uchwyt, z którego można kontrolować ciśnienie i wydatek pary oraz funkcję gorącej wody,
    • prostokątna szczotka z czterema klamrami i ruchomym przegubem,
    • rury przedłużające ze złączem easy-click pozwalające na szybkie łączenie poszczególnych elementów wyposażenia,
    • szczotki i dysze,

… aby sprostać wszelkim wymaganiom czystości!

trockendampfreiniger-buegeleisenUrządzenie do czyszczenia suchą parą i profesjonalne stanowisko do prasowania

Żelazko do prasowania uzupełnia to urządzenie i przekształca je w profesjonalny sprzęt do prasowania. Elektronika rozpoznaje żelazko i samodzielnie ustawia ciśnienie pary na poziomie odpowiednim do prasowania. W tym celu urządzenie zostaje wprowadzone w tryb energooszczędny.

Ponadto dzięki wyjątkowej technologii Maxteamer’a urządzenie nie pobiera nigdy więcej niż 2000 W, pomimo że teoretycznie powinno pobierać 2850 W (kocioł grzewczy 2000 Wat + żelazko 850 Wat). Po prostu genialne!

Dalsze informacje w zakładce systemy do prasowania