Akcesoria

Wąż roboczy MAX AD II/Generation III

Do współpracy z urządzeniami MaxTeamer Aqua Digital II i Generation III, z przełącznikiem gorącej wody. Długość 3 m.

Nr artykułu 244045RX12
Cena brutto 755,00
wąż

Wąż roboczy MAX AD

Do współpracy z urządzeniem MaxTeamer Aqua Digital, bez przełącznika gorącej wody. Długość 3 m.

Nr artykułu 244042RX12
Cena brutto 665,00
Spazzola 180-_

Szczotka uniwersalna 

Wersja z 4 klamrami i ruchomym przegubem, do czyszczenia dużych powierzchni podłóg i ścian, wykładzin, dywanów i tapicerki. W wersji z czterema klamrami ułatwiono mocowanie gąbki i ścierki z mikrofibry.

Nr artykułu 295081
Cena brutto 386,00
szpachelka

Szpachelka parowa

Do zamocowania na dyszy uniwersalnej. Bardzo przydatna podczas rozmrażania i usuwania lodu z zamrażarek oraz rozpuszczania niektórych zanieczyszczeń stałych.

Nr artykułu 295088N
Cena brutto 9,00
szczotka_trojkatna

Szczotka trójkątna

Z ruchomym przegubem i dwoma klamrami, do pracy na mniejszych powierzchniach zarówno twardych jak i tapicerowanych. Klamry pozwalają na mocowanie gąbki i ścierki z mikrofibry w zależności od potrzeb.

Nr artykułu 295034N
Cena brutto 182,00
Tergivetro

Ściągacz do okien

Zasilany parą z 8 wylotów. Przeznaczony do szyb, luster i innych gładkich powierzchni – pozostawia je idealnie czyste bez smug i zacieków.

Nr artykułu 265026
Cena brutto 182,00
szczotka_nylon

Szczotka okrągła Ø 55 nylon

Większa wersja z twardym nylonem. Przeznaczona do czyszczenia powierzchni wrażliwych na zarysowanie szczotką mosiężną (armatura, satynowana stal nierdzewna, aluminium, felgi kół, terakota itp.) Przystosowana do  mocowania na dyszy uniwersalnej.

Nr artykułu 295087N
Cena brutto 23,00
szczotka_wlosie

Szczotka okrągła Ø 55 włosie

Większa wersja z końskim włosiem. Idealna do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni delikatnych i bardzo wrażliwych na zarysowanie (lustra, szyby, ramy okien, meble, elementy sprzętu AGD itp.). Przystosowana do  mocowania na dyszy uniwersalnej.

Nr artykułu 295091N
Cena brutto 29,00
szczorka_mosiadz

Szczotka okrągła Ø 55 mosiądz

Większa wersja z mosiądzem. Przeznaczona do czyszczenia powierzchni odpornych na zarysowanie (stal, żeliwo, emalia, ruszty, piekarniki, itp.). Można zamocować w niej druciak nierdzewny. Przystosowana do  mocowania na dyszy uniwersalnej.

Nr artykułu 295092N
Cena brutto 33,00
szczotka_32nylon

Szczotka okrągła Ø 32 nylon

Mniejsza wersja z twardym nylonem. Przeznaczona do czyszczenia powierzchni wrażliwych na zarysowanie szczotką mosiężną (armatura, satynowana stal nierdzewna, aluminium, felgi kół, terakota, fugi itp.) Przystosowana do  mocowania na dyszy uniwersalnej.

Nr artykułu 295086N
Cena brutto 16,00
szczotka_32wlosie

Szczotka okrągła Ø 32 włosie

Mniejsza wersja z końskim włosiem. Idealna do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni delikatnych i bardzo wrażliwych na zarysowanie (lustra, szyby, ramy okien, meble, elementy sprzętu AGD itp.) Przystosowana do  mocowania na dyszy uniwersalnej.

Nr artykułu 295089N
Cena brutto 18,00
szczorka_32mosiadz

Szczotka okrągła Ø 32 mosiądz

Mniejsza wersja z mosiądzem. Przeznaczona do czyszczenia powierzchni odpornych na zarysowanie (stal, żeliwo, emalia, ruszty, palniki, piekarniki, fugi itp.) Przystosowana do  mocowania na dyszy uniwersalnej.

Nr artykułu 295090N
Cena brutto 23,00
gąbka_buforowa_szczotki_uniwersalnej

Gąbka buforowa szczotki uniwersalnej

Ogranicza wypływ pary oraz równomiernie rozprowadza wilgoć i temperaturę. Jest niezbędna podczas używania szczotki uniwersalnej ze ścierką z mikrofibry.

Nr artykułu 393012
Cena brutto 22,00
gąbka_buforowa_szczotki_trójkątnej

Gąbka buforowa szczotki trójkątnej

Ogranicza wypływ pary, równomiernie rozprowadza wilgoć i temperaturę, jest niezbędna podczas używania szczotki trójkątnej ze ścierką z mikrofibry.

Nr artykułu 393011
Cena brutto 14,00
rura

Rura przedłużająca z zatrzaskiem EASY-CLICK

Z szybkozłączem umożliwiającym łatwe łączenie i rozłączanie oraz mocowanie akcesoriów (dysze, szczotki). Standardowe wyposażenie zawiera 2 sztuki. Cena za 1 szt.

 

Nr artykułu 332031R
Cena brutto 158,00
dysza_czerwona

Dysza uniwersalna czerwona

W pełni zasługuje na miano uniwersalna. Doskonale sprawdza się na wszystkich powierzchniach, krawędziach i w zakamarkach. Jest zakończona metalowym grotem, na którym  w zależności od potrzeb, możemy zamocować jedną z 6 szczotek okrągłych. Zwyczajowo użytkownicy jeden kolor rezerwują do prac ogólnych, a drugi do WC.

Nr artykułu 295095R
Cena brutto 58,00
dysza_czarna

Dysza uniwersalna czarna

 W pełni zasługuje na miano uniwersalna. Doskonale sprawdza się na wszystkich powierzchniach, krawędziach i w zakamarkach. Jest zakończona metalowym grotem, na którym  w zależności od potrzeb, możemy zamocować jedną z 6 szczotek okrągłych. Zwyczajowo użytkownicy jeden kolor rezerwują do prac ogólnych, a drugi do WC.

Nr artykułu 295095N
Cena brutto 58,00
MFT-5

Ścierka z mikrofibry (5 szt.)

Specjalna ścierka przeznaczona do pracy w wysokiej temperaturze. Gęsty splot mikrowłóka gwarantuje dużą chłonność i wyjątkową trwałość. Biały kolor jest dodatkowym atutem. Można je prać w temperaturze do 95ºC. Wymiary: 40×50, gęstość 400 g/m2, pakowane po 5 szt.

Nr artykułu MFT-5
Cena brutto 210,00
Sturalavandini

Udrażniacz do odpływów

Niezastąpiony przy czyszczeniu odpływów umywalek, zlewów, wanien i kabin prysznicowych. Ukierunkowuje strumień gorącej wody, który rozpuszcza obrost, zabija bakterie i usuwa nieprzyjemny zapach w trudno dostępnych miejscach.

Nr artykułu 295085Q
Cena brutto 185,00
9912-W02-0

Butelka do napełniania

Mit dieser Einfüllflasche können Sie Ihr Gerät einfach und bequem befüllen. Durch das spezielle Drucksystem wird ein Überlaufen des Gerätes verhindert.

Nr artykułu 9912-W02-0
Cena brutto
P29F01RI

Żelazko parowe

W pełni profesjonalne żelazko zaprojektowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Pozwala przekształcić MaxTeamer’a w bardzo wydajny system do prasowania. Specjalna konstrukcja przeznaczona do pracy z parą o wysokim ciśnieniu. Dostarczane z podstawką oraz teflonową nakładką zapobiegającą wybłyszczaniu tkanin.

Nr artykułu P29F01R1
Cena brutto 1150,00
nakladka teflonowa

Nakładka teflonowa żelazka

Specjalna nakładka pokryta teflonem do zakładania na stopę żelazka. Ułatwia prasowanie delikatnych tkanin (jedwab, wełna, syntetyki) oraz zapobiega wybłyszczaniu i przypalaniu. Nowa wersja zaopatrzona w silikonowy uchwyt umożliwiający zakładanie również na gorące żelazko.

Nr artykułu 194010
Cena brutto 189,00

Pokrowiec deski 850/950+

Dedykowany do deski 850 i Systemu 950 plus. Dostępny w kolorze niebieskim. Pokrowiec powinien być okresowo wymieniany. Można go prać w zimniej wodzie ręcznie lub w pralce.

Nr artykułu 533010Z
Cena brutto 150,00

Wózek transportowy

Pozwala zgromadzić wszystkie akcesoria w jednym miejscu tak, że są zawsze pod ręką, zamieniając MaxTeamer’a w kompletne stanowisko do pracy. Trwała konstrukcja, elegancki design, duże łożyskowane kółka ułatwiające przetaczanie.

Nr artykułu P30002NXUN
Cena brutto 999,00*
Nawilżacz_Unitekno_vapor01

Nawilżacz – aromatyzer

Przeznaczony do nawilżania pomieszczeń, aromaterapii i inhalacji. Pozwala usunąć nieprzyjemne zapachy, nawilżyć powietrze w pomieszczeniu oraz przyjemnie pachnieć. Nawilżacz podłączamy bezpośrednio do urządzenia i wypełniamy kilkoma kroplami naturalnego olejku zapachowego.

Nr artykułu 295080NX12
Cena brutto 195,00
bezNazwy2

Dysza kątowa

Długość całkowita 34 cm. Przeznaczona do czyszczenia trudno dostępnych miejsc takich jak grzejniki, felgi aluminiowe, przelewy, obrzeża sedesów itp.

Nr artykułu 295028
Cena brutto 93,00
bezNazwy1

Dysza długa

Długość całkowita 44 cm. Idealna do czyszczenia miejsc w pewnym oddaleniu i trudno dostępnych np. w komorze silnika.

Nr artykułu 295027
Cena brutto 93,00
EZR-500

Enzym Cleaner 500 g puszka

Mit diesem speziellen Enzymreiniger verschwinden sämliche Verschmutzungen auf Polstern, Teppich und allen anderen Flächen. Selbst Blut-, Saft-, Öl- und Rotweinflecken verschwinden. Fettverschmutzungen und sonstige Verunreinigungen lassen sich spielend auf allen Materialien lösen. Anwendung: Ein gehäufter Esslöffel (ca. 20 g) wird in einem Liter lauwarmen Wasser aufgelöst, und mit einer Sprühflasche auf die Verunreinigung aufgetragen. Nach einer kurzen Einwirkzeit lässt sich die Verschmutzung einfach mit Dampf entfernen. Natürliche Inhaltsstoffe. Die Wirkung der fertigen Lösung hält duch die Verwendung der Enzyme nur 24 Stunden an. Nach dieser Zeit verliert die Lösung ihre Wirkung und muss angerührt werden.

Nr artykułu EZR-500
Cena brutto
Blok scierny_SFK 655

Blok ścierny do żelazka

Specjalny blok z elastycznego materiału do czyszczenia stopy żelazka. Odpowiednio dobrana gradacja materiału ściernego umożliwia szybkie i łatwe usuwanie zanieczyszczeń.

Nr artykułu SFK 655
Cena brutto 49,00
610015XXBL

Torba na Maxteamer i akcesoria

Praktyczna torba z mocnej tkaniny. Ułatwia transport i przechowywanie urządzenia wraz z akcesoriami. W dolnej części posiada oddzielne przegródki na poszczególne akcesoria.

Nr artykułu 610015XXBL
Cena brutto 230,00
blub

blub – filtr do zmiękczania wody 

“blub” – opatentowany filtr do wody o nieograniczonej żywotności zmiękcza twardą wodę wodociągową przeznaczoną do kotłów parowych, urządzeń do czyszczenia suchą parą, systemów do prasowania, żelazek parowych i wielu innych. Urządzenia parowe są chronione dzięki redukcji twardości wody. Po 30 litrach blub jest regenerowany przy pomocy zwykłej soli kuchennej. Nie ma konieczności wymiany filtra. Dlatego blub jest absolutnie ekonomiczny i tani, ponieważ w przeciwieństwie do innych filtrów wody, nie ma konieczności zakupu i wymiany wkładów filtrujących. Blub jest sprzedawany na zamówienie.

Nr artykułu blub
Cena brutto
WABA

WABA

Antibiotisch:Beseitigt Kalk und Bakterien.Alkalisch:Der pH-Wert wird am Niveau gehalten, d.h. das im Wasser ein pH-Wert von 10-12 erzeugt wird, der normal durch übliches Waschmittel erzeugt wird. Somit werden Schimmel, Bakterien und Waschmittelrückstände verhindert.Chlor-Ausschuss:Beseitigt Chlorid-Zusammensetzungen im Wasser.Negative Ionen:Durch den Waschvorgang werden die im Inneren des Waschballs befindlichen Kügelchen in Bewegung gebracht. Durch diese Bewegungen werden negative Ionen und ein Infraroteffekt erzeugt.Starke Magneten: Die molekulare Bewegung wird vergrößert, die eine bessere Wäsche erzeugt, obwohl die Waschmittelmenge wegfällt, bzw. reduziert wird. Rost und Kalk in Waschmaschinen werden Reduziert. Lebensspanne von bis zu 3 Jahren.•reinigt Kleidung ohne Bleichmittel, Waschmittel oder Seife, sogar im kalten Wasser.•Preiswerter als Reinigungsmittel oder Waschmittel.•Für sensible Haut: keine Allergien, da keine Waschmittelrückstände auftreten.•Stoffe bleiben elastisch und Farben sehen intensiv frisch aus.•Beseitigt Bakterien in der Wäsche.•Erhält die Kleidung mit einem sauberen, angenehm frischen Geruch.•Ersparnis von Energie und Wasser•Er reduziert Kalk, Rost und Ablagerungen, die in der Waschmaschine entstehen, durch die Neutralisierung von Chlor.•In jeder Waschmaschine waschbar.Spart 400,00 € bis 800,00 € im Jahr !!!

Nr artykułu WABA
Cena brutto