Deska do prasowania 650

Aktywna deska do prasowania z funkcją odsysania pary i nadmuchem powietrza 

Deska 650 jest rezultatem intensywnych badań i doświadczeń firmy B&L w zakresie urządzeń parowych i prasowania. Szkielet wykonany z pojedynczego bloku termoplastycznego materiału gwarantuje lekkość, trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Podgrzewana powierzchnia z walcowanego aluminium w połączeniu z wydajnym systemem odsysania i nadmuchu pozwala na profesjonalne prasowanie wszystkich rodzajów tkanin.

Ciekawą funkcją jest możliwość nadmuchu z deski. Jest to system przeznaczony do tak zwanego prasowania balonowego. Po umieszczeniu tkaniny na desce włączamy nadmuch i przy użyciu strumienia pary prasujemy materiał na balonie powietrznym bez bezpośredniego dociskania tkaniny do powierzchni blatu. Jest to wyjątkowa metoda prasowania ultra delikatnych tkanin, koszul biznesowych i t-shirtów z nadrukiem.

Natomiast funkcja odsysania, działając niczym magnes, wspomaga przenikanie pary przez tkaniny i zapobiega ich przesuwaniu się na blacie, co jest szczególnie przydatne przy prasowaniu ciężkich tkanin, bawełnianych ręczników bluz czy spodni. Efektywny wyciąg oraz podgrzewany blat, usuwa resztki wilgoci, z pokrowca i tkanin, pozostawiając je zawsze suche, co gwarantuje wysoką jakość prasowania.

Deska do prasowania 650 wykonana jest z najlepszej jakości materiałów i komponentów oraz w pełni zabezpieczona antykorozyjnie. Posiada wygodny system rozkładania i składania ze wspomaganiem sprężynowym, blokadę przed samoistnym otwarciem, 7 stopni regulacji wysokości, podest do zamontowania generatora pary oraz gniazdo elektryczne do jego zasilania.

 

 

 

 

Deska 650 – dane techniczne

Powierzchnia do prasowania: podgrzewana (aluminium walcowane)
Zasilanie: 230 V, 50 Hz
Gniazdo zasilania żelazka 2200 W
Pobór mocy: 450 W
Wysokość położenia blatu: 56 – 91 cm (7 położeń)
Wymiary blatu roboczego: 120 x 45 cm
Wymiary po złożeniu:
Ciężar:
Inne:
  • podest do zamontowania generatora pary
  • zintegrowane gniazdo zasilania generatora pary
  • sterownik nadmuchu i odsysania
  • Pokrowiec z żaroodpornej tkaniny CONEX
  • kółka transportowe

Więcej informacji

…o desce 650 firmy B&L znajdziesz w prospekcie

Akcesoria

Akcesoria do deski 650 są dostępne na zamówienie

 

Deska do prasowania 650

jest łatwa do składania

i zajmuje  niewiele miejsca