Nowości

Firmy B&L

Jeśli chcesz być powiadamiany e-mailem o nowościach w naszej ofercie on-line, zapisz się do naszego  Newslettera

 

   

Generator pary 555mx – jakość i funkcjonalność

Profesjonalny generator pary dużej mocy wykonany ze stali szlachetnej wykończonej drewnem, z manometrem parowym, regulatorem wyrzutu pary i żelazkiem. Większa niż w typowych stacjach parowych pojemność bojlera pozwala na dłuższe prasowanie bez konieczności dolewania wody.

Solidna i trwała konstrukcja oraz możliwość łatwego czyszczenia bojlera sprawia, że jest to urządzenia na wiele lat.

 

   

Mop parowy – nowy produkt

Jest już dostępny nowy produkt przygotowany do urządzenia Maxteamer – Mop parowy.

W nowym mopie stosuje się dwa rodzaje nakładek – wykonane z drobnej mikrofibry oraz specjalnej mikrofibry sznurkowej. Nakładki są mocowane do mopa ekspresowo na rzepy. Znacznie większa powierzchnia mopa (45×11 cm) od używanej dotychczas szczotki uniwersalnej, na którą  trzeba zakładać gąbkę i ścierkę z mikrofibry – pozwala szybciej uporać się z czyszczoną powierzchnią płaską. Doskonale sprawdza się również przy czyszczeniu ścian i tafli szkła. Zabrudzone nakładki wymieniamy jednym ruchem nie tracąc czasu jak przy zakładaniu ścierki na szczotkę, a po skończonej pracy pierzemy je w pralce – BARDZO WYGODNE.

    

Jedna butelka – wiele możliwości

“blub” – opatentowany filtr do wody o nieograniczonej żywotności.

Blub zmiękcza twardą wodę wodociągową, przeznaczoną do kotłów parowych, urządzeń do czyszczenia suchą parą, systemów do prasowania, żelazek parowych i wielu innych.

Urządzenia parowe są chronione dzięki redukcji twardości wody. Po 30 litrach blub jest regenerowany przy pomocy zwykłej soli kuchennej. Nie ma konieczności wymiany filtra. Dlatego blub jest absolutnie ekonomiczny i tani ponieważ w przeciwieństwie do innych filtrów wody nie ma konieczności zakupu i wymiany wkładów filtrujących. Blub jest dostępny na zamówienie.